Witaj drogi Przyjacielu, Znajomy, Nieznajomy!

Chcemy podzielić się z Wami przyjemnością picia świeżo palonej kawy. Mieszkamy w Gdańsku i jesteśmy pasjonatami dobrej kawy. Sprowadzamy najwyższej jakości ziarna wypalane w palarniach w Polsce. Mamy kawy m.in. z palarni Audun Coffee z Bydgoszczy, którą wypala mistrz świata w 2015r Audun Sørbotten w wypalaniu ziaren.

Jeśli uwielbiasz kawę, poczujesz się u nas jak w domu.
Miłośnikom klasyki proponujemy niezawodne kawiarki włoskiej firmy Bialetti (na indukcję lub nie) lub French Pressy od La Cafetiere.
Jeśli lubisz eksperymentować i poznawać nowe smaki kawy, koniecznie wypij kawę z AeroPressu, który został wynaleziony i opatentowany w 2005 roku.
Mamy też kultowy Chemex, który zachwyci Cię zarówno smakiem kawy, jak i pięknym kształtem. Na naszej stronie znajdziesz również produkty japońskiej firmy Hario.
Od niedawna mamy w ofercie wyjątkowe ekspresy przelewowe Moccamaster, holenderskiej firmy Technivorm. Rewelacyjny smak kawy plus ciekawy wygląd dają gwarantują satysfakcję. Dodatkowo sprzęt posiada 5 letnią gwarancję.

Jeśli wolisz herbatę, oferujemy organiczne herbaty z brytyjskiej firmy Higher Living. Mamy w ofercie czarne, zielone i białe herbaty, jak również mieszanki ziołowe
bez zawartości kofeiny. Od niedawna w naszym sklepie znajdziesz również herbaty Rooibos z organicznych upraw z firmy Kromland Farm.
Wkrótce zaprezentujemy herbaty liściaste, na wagę.

Na MojeESPRESSO.pl możesz również nabyć włoską ceramikę Kaleidos we wszystkich kolorach tęczy, która przybyła do nas prosto z Mediolanu.


W razie pytań, wątpliwości, skontaktuj się z nami. Będzie nam miło jeśli przekażesz nam swoją opinię. Czy odpowiada Tobie funkcjonalność strony, co byś poprawił, czego brakuje w naszej ofercie? Zależy nam na tym, abyś jak najlepiej czuł się w naszym sklepie, dlatego czekamy na sygnały!

Pozdrawiamy!
Dominika i Marcin

Copyright © 2020 Moje ESPRESSO - Kawa do kawiarki, herbata, akcesoria

Wdrożenie stronny